AKTYWOWANO 50% ZNIŻKI!

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Akumulatorowe sekatory do szybkiego i precyzyjnego cięcia

Trzykrotna moc przy dziesięciokrotnym zmniejszeniu wysiłku!

DOSTĘPNE JEDNOSTKI:
13/500

Teraz PowerSnip™

za jedyne

349.00 zł

zamiast 699.00 zł

Promocja wygasa w dniu 16/06/2024

Przycinanie żywopłotów, roślin lub nawet gałęzi o grubości do 6 centymetrów nigdy nie było takie łatwe! Dziś zrobią to elektryczne nożyce do przycinania na baterię PowerSnip™, których siła tnąca czyni je niezwyciężonymi w każdej sytuacji.

Elektryczne nożyce do przycinania na baterię są obecnie najpopularniejszym wyborem wśród profesjonalnych przycinaczy.

Skorzystaj z okazji!

 

Przycinaj do 6 cm bez większego wysiłku!

+2793 zadowolonych klientów

4,93/5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Wojciech F.
✅ Zakup zweryfikowany dnia 07/12/22
Leggi Tutto
"To wspaniałe urządzenie dla osób, które chcą uprawiać ogrodnictwo bez wysiłku. Doskonale sprawdza się w całym ogrodzie i nie wymaga żmudnej pracy ręcznej".
Marek U.
✅ Zakup zweryfikowany dnia 04/05/23
Leggi Tutto
"Jestem bardzo zadowolony z tych elektrycznych nożyc do przycinania. Nie potrzebowałem dużo czasu, aby się do nich przyzwyczaić, ale nie wyobrażam sobie już pracy bez nich".
Katarzyna R.
✅✅ Zakup zweryfikowany dnia 26/06/23
Leggi Tutto
"Skończyłem przycinać moje gałęzie tymi nożycami. Zauważyłem łatwość i szybkość, z jaką mogłem ciąć drewno. Szczerze polecam ten produkt wszystkim miłośnikom ogrodnictwa".

NIEZBĘDNY DO PRAC OGRODNICZYCH!

OFERTA DNIA ZAWIERA:

 • 1 Nożyce do przycinania
 • 1 Walizka
 • 1 Klucz do konserwacji
 • 1 Butelka oleju
 • 1 Bateria 24v 
 • 1 Ładowarka do baterii
 • Przesyłka Premium
 • 2 lata gwarancji
 • Zadowolenie lub zwrot pieniędzy

Teraz PowerSnip™

za jedyne

349.00 zł

zamiast 699.00 zł

DOSTĘPNE JEDNOSTKI:
13 PEZZI
Promocja wygasa w dniu 16/06/2024

  Teraz Power Snip™ za jedyną cenę 349,00PNL.

  ⚠️W magazynie pozostało 13 sztuk!⚠️.

  Zakupy na tej stronie są bezpieczne, dane osobowe są ściśle chronione 256-bitowym szyfrowaniem SSL.🔒

  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie:

  Tak, wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat materiałowy i gwarancję.

  Oczywiście tak, można zapłacić bezpośrednio gotówką kurierowi bez ponoszenia dodatkowych opłat.

  Oczywiście, produkt objęty jest 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy

  Zwykle wysyłamy produkt w ciągu 1-2 dni roboczych.

  Oczywiście! Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

  Akumulatorowa nożycówka do przycinania gałęzi, Elektryczne narzędzie do cięcia gałęzi na baterie, Bezprzewodowa sekator do przycinania drzew, Cesoia do gałęzi na baterie, Elektryczna nożycówka do przycinania gałęzi, Cesoia do przycinania drzew na baterie, Akumulatorowy sekator do gałęzi, Elektryczne narzędzie do cięcia drzew na baterie, Cesoia ogrodowa na baterie, Akumulatorowa nożycówka do cięcia gałęzi, Elektryczna nożyczka ogrodowa na baterie, Cesoia do drzew na baterie, Akumulatorowy sekator ogrodowy, Elektryczne narzędzie do przycinania gałęzi, Cesoia ogrodowa na akumulator, Bezprzewodowa nożycówka do przycinania gałęzi, Elektryczna nożyczka ogrodowa na akumulator, Cesoia do przycinania drzew na akumulator, Akumulatorowy sekator ogrodowy do gałęzi, Elektryczne narzędzie do cięcia gałęzi na akumulator, Bezprzewodowa cesoia ogrodowa, Cesoia ogrodowa na baterie litowe, Akumulatorowa nożycówka do cięcia gałęzi drzew, Elektryczna nożyczka ogrodowa na baterie litowe, Cesoia do drzew na akumulator litowy, Akumulatorowy sekator ogrodowy do gałęzi drzew, Elektryczne narzędzie do przycinania gałęzi na akumulator litowy, Bezprzewodowa nożycówka ogrodowa, Cesoia ogrodowa na baterie w zestawie, Akumulatorowa nożycówka do cięcia gałęzi drzew na baterie, Elektryczna nożyczka ogrodowa na baterie w zestawie, Cesoia do przycinania drzew na akumulator w zestawie, Akumulatorowy sekator ogrodowy do gałęzi drzew na baterie, Elektryczne narzędzie do cięcia gałęzi na akumulator w zestawie, Bezprzewodowa nożycówka ogrodowa na baterie, Cesoia ogrodowa na baterie litowe w zestawie, Akumulatorowa nożycówka do cięcia gałęzi drzew na baterie litowe, Elektryczna nożyczka ogrodowa na baterie litowe w zestawie, Cesoia do drzew na akumulator litowy w zestawie, Akumulatorowy sekator ogrodowy do gałęzi drzew na baterie litowe, Elektryczne narzędzie do przycinania gałęzi na akumulator litowy w zestawie, Bezprzewodowa nożycówka ogrodowa na akumulator, Cesoia ogrodowa na baterie w komplecie, Akumulatorowa nożycówka do cięcia gałęzi drzew na baterie w komplecie, Elektryczna nożyczka ogrodowa na baterie w komplecie, Cesoia do przycinania drzew na akumulator w komplecie, Akumulatorowy sekator ogrodowy do gałęzi drzew na baterie w komplecie, Elektryczne narzędzie do cięcia gałęzi na akumulator w komplecie, Bezprzewodowa nożycówka ogrodowa na baterie w zestawie litowym, Cesoia ogrodowa na baterie litowe w komplecie, Akumulatorowa nożycówka do cięcia gałęzi drzew na baterie litowe w komplecie, Elektryczna nożyczka ogrodowa na baterie litowe w komplecie, Cesoia do drzew na akumulator litowy w komplecie, Akumulatorowy sekator ogrodowy do gałęzi drzew na baterie litowe w komplecie, Elektryczne narzędzie do przycinania gałęzi na akumulator litowy w komplecie

   

  Copyright © 2023 PowerSnip™

  Bolesława Laszki 92, 11-041 Olsztyn, Polonia

  PL06151535501

  This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

  Artykuły, historie i recenzje zamieszczone na tej stronie stanowią “reklamę/reklamę”, więc podane informacje służą wyłącznie celom informacyjnym, aby dać wyobrażenie o potencjale (który jest zawsze warunkowy) tego, co jest przedstawione na następnej stronie (do której można dotrzeć, klikając linki w różnych artykułach) lub w formie iframe (skrypty włączone do naszej witryny i umożliwiające złożenie zamówienia na produkt lub usługę bezpośrednio na stronie).